Ceník rozlučkového focení

Balíček I

Fotografování celého průběhu rozlučky. Zachycení momentek Vás a Vašich kamarádek, detailů (dárky, občerstvení, nápoje, atd.).

400 Kč/hod
Balíček II

Tento balíček se hodí, pokud si chcete rozlučkovou párty zpestřit portrétovým focením. Získáte profesionální fotografie Vás i Vašich kamarádek. Focení můžeme naplánovat i v ateliéru (cena za pronájem není započtena). Délka focení je cca 1,5 hodiny, výstupem je 8 upravených fotek v elektronické podobě. Každá další fotka je + 100 Kč/ks.

1 700 Kč
Balíček ALL

Balíček je kombinací obou balíčků. To znamená, že zachytím celý průběh Vaší rozlučky se svobodou a nafotím portrétové fotografie pro každou z Vás. 

Přesnou kalkulaci vám ráda zašlu po tom, co mi sdělíte celý plán dne.

od 1 700 Kč

Autorská práva

Všechny fotografie podléhají autorským právům a jsou majetkem fotografa! Aby fotka vznikla, je potřeba nápad, zkušenosti, vzdělání, realizaci, čas, oko fotografa, odhodlání a mnoho dalších faktorů. Proto fotografie nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Pokud se chcete domluvit jinak, není problém, ale je nutné se domluvit smluvně.

Zaujala Vás má práce. 🙂 To mě moc těší! Napište mi o nezávaznou poptávku.

    S veškerými osobními údaji nakládám přesně podle toho, jak káže zákon. Nemusíte se bát, u mě jsou v bezpečí a slouží jen pro komunikaci s Vámi. 🙂