Ceník svatebního focení

Přípravy

Focení nevěsty, případně ženicha, příprav a hostů, zachycení celé atmosféry před obřadem, fotografování detailů (pozvánky, prstýnky, svatební šaty).

2 300 Kč
Obřad

Příjezd novomanželů, obřad (od zachycení atmosféry před obřadem, po příchod nevěsty až po první polibek), zachycení momentek při gratulaci novomanželům.

2 450 Kč
Skupinové focení s hosty

Focení novomanželů po obřadu s rodinou, s kamarády a s hosty.

2 250 Kč
Fotografování novomanželů

Zhruba hodinové fotografování novomanželů. Při celodenním fotografování doporučuji rozdělit na dvě části pro zachycení fotografií se západem slunce. Výstupem je cca 25 fotek. 

2 950 Kč
Hostina

Příjezd na hostinu, detaily hostiny (výzdoba, sweet bar), zachycení zvyků (rozbíjení talíře, přenášení nevěsty), oběd (vzájemné krmení novomanželů), krájení dortu po obědě.

2 900 Kč
Večerní zábava

Fotografování celé párty – různé soutěže, první novomanželský tanec, tanec s rodiči, hod kyticí, zábava s přáteli. Večerní zábavu fotím cca do 19 hodiny. 

2 900 Kč
Před půlnocí

Vhodné pro ty, co chtějí zachytit atmosféru nekončící párty, prskavky a ohňostroj. Focení probíhá cca od 19 hod do 23 hod.

1 800 Kč

Cena za celodenní fotografování svatby

17 550 Kč

+ cestovné 10 Kč/km

Focení páru před nebo po svatbě

16 upravených fotek

+ 2 400 Kč

+ cestovné 10 Kč/km

V ceně fotografování svatby je schůzka, kde se seznámíme a domluvíme si detaily fotografování. Zároveň je možné si prohlédnout kompletní galerii svateb, které jsem nafotila (prosím, dejte mi dopředu vědět, že budete mít zájem o nahlédnutí). Schůzka probíhá nejpozději 2 měsíce před svatbou. Na této schůzce podepíšeme smlouvu o fotografování. Pouze podpisem smlouvy si závazně objednáte mé služby.

Na svatby jezdím s asistentem, který zachycuje momentky také z jiné perspektivy a pomáhá mi při focení.

Z celého dne obdržíte 100-500 kusů fotek v elektronické podobě. Záleží na programu dne a vybrané části fotografování. Upravené fotografie posílám elektronicky nebo na CD/Flash.

Úprava fotografií trvá maximálně 4 týdny. Snažím se dodat fotografie co nejdříve, záleží na vytíženosti. 

Pokud máte dotazy, neváhejte mi napsat. 🙂

Autorská práva

Všechny fotografie podléhají autorským právům a jsou majetkem fotografa! Aby fotka vznikla, je potřeba nápad, zkušenosti, vzdělání, realizaci, čas, oko fotografa, odhodlání a mnoho dalších faktorů. Proto fotografie nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Pokud se chcete domluvit jinak, není problém, ale je nutné se domluvit smluvně.

Doporučení na šikovné kolegyně 🙂

Vizažistka Zuzana Hejduková

Zuzky znám už pěknou řádku let a její práce je originální, precizní a neustále na sobě maká!

@zh_beauty_salon

Květinka u Sv. Martina

Simča má velmi šikovné ruce a dokáže vám uvázat tu nejkrásnější kytici, která nejen dobře vypadá, ale má i výdrž.

Květinářství u Sv. Martina

Zaujala Vás má práce. 🙂 To mě moc těší! Napište mi o nezávaznou poptávku.

    S veškerými osobními údaji nakládám přesně podle toho, jak káže zákon. Nemusíte se bát, u mě jsou v bezpečí a slouží jen pro komunikaci s Vámi. 🙂