Kontakt

Fotografka s kreativní duší a specializací na sociální sítě.

Osud mě v roce 2011 zavál ke koupi fotoaparátu. A od té doby ho málokdy odkládám. Začínala jsem jako každý. Fotila všechno. A o rok později se odvážila oslovit své kamarádky, aby mi stály modelem. A já zakotvila u focení lidí.

Moje kroky od střední školy vedly k marketingu. Vystudovala jsem bakaláře s vizí, že jednou v tom marketingu prostě budu. A vesmír mě vyslyšel. Získala jsem krásnou práci v marketingovém oddělení. Ale jsem neustále se rozvíjející a tvořící bytost, proto jsem po dvou letech odešla a s dávkou naivity a odvahy, která se ve mně z čista jasna probudila (díky bohu (i za tu naivitu :D)), se vydala na svou vlastní cestu. Cestu fotografky portrétů, svateb a produktové fotografie. To se psal rok 2019.

Mou velkou láskou je stále marketing a fascinují mě sociální sítě, proto jsem je propojila s focením. A voilà mou náplní je:

  • fotografování
  • tvorba na sociální sítě (od fotek, videí, krátkých textů, jednoduché grafiky, až po tvorbu strategie a vyhodnocení)

Takže ano, jsem kreativní, potřebuji se neustále učit, anooo jsem i lehce naivní a někdy lítám moc v oblacích, ale využívám to jako přednost. Jsem romantička, mám ráda minimalismus, upřímnost, a proto fotím tak, jak fotím. Přirozeně a s láskou. Moje práce je mým koníčkem. Ale také si ve volném čase ráda zacvičím, vařím si zdravě, čtu a miluji přírodu, túry a seberozvoj. Jo a v příštím životě se budu věnovat psychologii! 😀

Lucie Nováková

IČO: 08309205

E-mail: info@lucienphotographer.cz

Tel. č.: 604 673 393

Nefotím fotografie na průkazy, ani nevyhotovuji fotografie na počkání. 🙂