Hledám modelku a prodejce oblečení

Happy New Year

Vítám Vás v novém roce 2023! 🙂 Přeji Vám, ať je přesně takový, jaký jste si ho vysnili. Ať Vás na cestě doprovází hlavně pevné zdraví, láska a štěstí.

O co tu jde?

A teď něco k tomu, kde jste se to právě ocitli. Půjde o pravidelné články zveřejněné převážně začátkem měsíce. Dozvíte se tu novinky, co chystám nebo koho hledám na focení. Něco jako newsletter, ale prozatím se to tak neodvážím nazývat.

Hledám modelku a prodejce oblečení

Během roku chystám opravdu spoustu osobních projektů, abych si s foťákem vyrazila do terénu tak nějak „nepracovně“. A začínám zlehka. Fashion focení mezi budovami na Pankráci!

Pro inspiraci přikládám fotky z Pinterestu (není má tvorba):

Proto hledám modelku, které není cizí pózovat na x způsobů. Fotky by byly do vzájemného portfolia. Během focení bych natáčela krátký materiál na reels a backstage.

Zároveň mě napadlo takové focení spojit s butikem/švadlenou/e-shopem. Zkrátka s někým, kdo nabízí oblečení street stylu a takové fotky by se k prezentaci hodily.

Zaujala Vás nabídka? Tak mi napište.

    S veškerými osobními údaji nakládám přesně podle toho, jak káže zákon. Nemusíte se bát, u mě jsou v bezpečí a slouží jen pro komunikaci s Vámi. 🙂