Focení v ateliéru

Vyberte si pro své focení ateliér, který se vám nejvíce líbí. 🙂

Light Studio

Light Studio je ateliér v moderním BOHO stylu. Dokonalý na portrétové i rodinné focení. Prostorný ateliér s velkými okny umožňuje fotit na denním světle téměř po celý den. A to fotkám propůjčuje nevšední atmosféru. Samozřejmostí jsou i studiová světla, proto kreativita v tomto studiu nezná meze. Navíc disponuje mobilní jednobarevnou fotostěnou. Vstup je bezbariérový a k dispozici je i výtah, proto se do ateliéru dostanete pohodlně i s kočárkem. 

Pozor, vánoční focení bude možné od 20. října. Doporučuji si zamluvit termín co nejdříve. Light studio se rychle plní! Později přidám fotografie, jak bude letos interiér vyzdoben. 

Ateliér se nachází na adrese: Barrandova 409, 143 00 Praha 4 – Modřany (modrobílá budova Mikrotechna, 2. patro).

A jak ateliér vypadá? 

Budoir Studio Silver

Budoir Studio Silver je rozlohou menší ateliér o jedné místnosti, ale nabízí několik koutků, kde je možné pořídit odlišné fotografie. Vybaveností je přizpůsobený nejvíce na glamour a budoir focení, ale fotit se tu dají i portréty nebo rodinné fotografie. V ateliéru používám vždy studiová světla. K dispozici je i šatna, kde si můžete v ceně ateliéru půjčit oblečení nebo boty

Ateliér se nachází na adrese: Malešická 655/59 C, Praha 10 (ve areálu Hector)

Pozor, vánoční focení bude možné od listopadu. Doporučuji si zamluvit termín co nejdříve. Později přidám fotografie, jak bude letos ateliér vyzdoben. 

Ateliér vypadá takto:

Máte zájem o focení? 🙂 Napište mi, domluvíme spolu termín.